👷 Rozpocznij zgłoszenie swojej kandydatury

Rekrutacja na stanowisko: Inkasent D2D / Sprzedawca (OGŁOSZENIE WAŻNE DO 30.10.2023)

📍 Warszawa

Wymagania: Samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra umiejętność samoorganizacji czasu pracy, zdolność uczenia się, asertywność, dokładność, terminowość.

Rodzaj: dorywcza, tymczasowa

System wynagrodzeń: tygodniówki

Dla studentów możliwość pracy w tygodniu i weekendy (z wyłączeniem niedziel i Świąt państwowych)

Doświadczenie i znajomość języka obcego nie jest wymagane. Zapraszamy osoby, które chcą się przekwalifikować i bezrobotne.

Mile widziane

Korzyści

Obowiązki (w zależności od stanowiska)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wewnątrz Księżyca, fundacja (nie będąca OPP) 97-300 Piotrków Trybunalski, ulica Sulejowska 45, NIP: 7712883821 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana w formie pisemnej.

Rekrutacja on-line.

ETAPY REKRUTACJI:
1. POZYTYWNE ZAOPINIOWANIE CV
2. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA ON-LINE
3. ROZMOWA OSOBISTA W BIURZE
4. BEZPŁATNY DZIEŃ OBSERWACYJNY
5. TEST KWALIFIKACYJNY
6. DECYZJA

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.